Az alkoholmentes sörtől is be lehet rúgni, csak elég pálinkát kell hozzá inni!
Helyszín : New York
Menjek holnap melózni vagy van még annyi lóvém, hogy kiírassam magam a dokival...
Azt mondta jó móka lesz!